Strona główna » Doradca Podatkowy » Z życia korporacji » Szefowa działu podatkowego nowym partnerem w act BSWW

Szefowa działu podatkowego nowym partnerem w act BSWW

08.11.17

Do grona partnerów kancelarii act BSWW dołączyła Małgorzata Wąsowska, doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie.

articleImage: Szefowa działu podatkowego nowym partnerem w act BSWW fot. Thinkstock

- Kompleksowa obsługa zarówno prawna, jak i podatkowa, to dla nas priorytet. Jesteśmy jedną z największych polskich kancelarii, od tego roku w strukturach międzynarodowych act legal, dlatego proponowane przez nas rozwiązania prawne muszą być efektywne biznesowo i podatkowo. Małgorzata to doświadczony i sprawny menedżer, jej wyczucie biznesowe i znajomość rynku są bardzo cenione przez naszych klientów – mówi Jacek Bieniak, partner zarządzający act BSWW.

Małgorzata Wąsowska
posiada kompleksowe doświadczenie w doradztwie podatkowym w zakresie transakcji fuzji i przejęć, transakcji na udziałach oraz transakcji na aktywach. Prowadziła od strony podatkowej kompleksowe projekty dotyczące inwestycji w nieruchomości oraz udziały (obejmujące kierowanie pracami due diligence oraz doradztwo w zakresie wyboru optymalnej formy inwestycji). Reprezentowała klientów w licznych postępowaniach podatkowych i sądowo administracyjnych (w tym w zakresie cen transferowych oraz zwrotu VAT). Jest odpowiedzialna za bieżące doradztwo podatkowe m.in. dla branży budowlanej i developerskiej, nieruchomościowej, automotive, e-commerce oraz rynków finansowych.

 

08.11.17
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE