Strona główna » Wiedza » Aktualności » Portret księgowego 2017

Portret księgowego 2017

16.05.17

Z okazji 110-lecia działalności organizacji księgowych na ziemiach polskich Zarząd Główny Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zorganizował ogólnopolskie badanie „Portret księgowego 2017”, składające się z dwóch ankiet: Autoportret księgowych i Księgowi oczami przedsiębiorców.

articleImage: Portret księgowego 2017 fot. Thinkstock

Pierwsza z nich jest adresowana do księgowych, druga do przedsiębiorców i innych osób niezwiązanych zawodowo z rachunkowością, ponieważ każdy w mniejszym lub większym zakresie ma do czynienia z księgowym. Dlatego zwracamy się do wszystkich z prośbą o ich wypełnienie, aby uzyskać jak najwięcej informacji o tym jak są postrzegani przez społeczeństwo księgowi i jakie mają zdanie sami o sobie. Badanie pokaże czy portrety te są zbliżone.

Wyniki ankiet zostaną zaprezentowane podczas II Kongresu Polskiej Rachunkowości „Rachunkowość – wizja przyszłości”, a także zamieszczone na stronie internetowej Stowarzyszenia. Kongres stanowi główny punkt obchodów 110-lecia powstania zawodowych organizacji księgowych na ziemiach polskich oraz „Roku Księgowego” ogłoszonego z tej okazji przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Zapraszamy do wypełnienia ankiet (zajmie to nie więcej niż 5-7 minut).

Linki do ankiet:

Autoportret księgowych >>

Księgowi oczami przedsiębiorców >>

Ankiety znajdują się również na stronie www.skwp.pl

 

16.05.17
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
Polecamy w oficjalnej księgarni
Wolters Kluwer Profinfo.pl

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE